O nás

O spoločnosti

Frost a.s. Prešov

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove na Petrovanskej č.34/B, predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Po ukončení technologických skúšok a schválení prevádzky kompetentnými autoritami v roku 2013 sa začalo s produkciou pečených pekárskych výrobkov typu croissant a následne aj s výrobou mrazených pekárskych polotovarov, určených na dopekanie v mieste ich ponuky a predaja konečnému spotrebiteľovi. V roku 2014 bol do výroby zaradený aj sortiment pečených pekárskych výrobkov, ktoré sú po upečení zmrazené a rozmrazujú sa tesne pred konzumáciou, alebo ich predajom konečnému spotrebiteľovi.

Frost Prešov - Výrobca a distribútor mrazeného pečiva
Frost Prešov - Výrobca a distribútor mrazeného pečiva - Prevádzka a sortiment

Prevádzka a sortiment

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu uvedených druhov pekárskych výrobkov a polotovarov s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov. Práve inovatívny potenciál prevádzky, ktorého dôkazom je neustále prispôsobovanie výrobného programu požiadavkám zákazníkov a rozširovanie portfólia vyrábaných pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov je jednou zo silných stránok spoločnosti.

Sortiment aktuálne vyrábaných výrobkov tvoria výrobky zahrnuté v katalógu, avšak tento je vo zvýšenej frekvencii obmieňaný na základe konkrétnych požiadaviek obchodných partnerov, pre ktorých sa priebežne vyvíjajú nové druhy výrobkov podľa regionálnych zvyklostí konečných spotrebiteľov v mieste ich ponuky a predaja.

Svojim nastavením a technologickým vybavením je prevádzka predurčená na to, aby veľmi pružne reagovala na aktuálne požiadavky trhu s potravinami a plnila tak priania odberateľov, ale hlavne konečných zákazníkov a aby sa jej výrobky stali stabilnou súčasťou ponuky pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov umiestňovaných na trhu s potravinami.

Kde sa predávajú naše výrobky?

Pečené pekárske výrobky a mrazené pekárske polotovary vyrábané spoločnosťou FROST a.s. Prešov sú distribuované a predávané na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Českej republike. Na Slovensku ich nájdete v ponuke väčšiny obchodných systémov, avšak aktuálne najväčším odberateľom je poľská maloobchodná sieť BIEDRONKA...

V záujme širšieho uplatnenia našich výrobkov na trhu rozširujeme portfólio vyrábaných výrobkov o nové druhy a skupiny výrobkov, ktoré veríme, že svojimi vlastnosťami, predovšetkým chuťou, zložením a kvalitou oslovia odberateľov a konečných zákazníkov.

Certifikát BRC

V roku 2014 sme implementovali do nášho vnútorného kontrolného systému bezpečnosti a kvality aj požiadavky Globálnej normy pre bezpečnosť potravín BRC. Proces zavádzania tohto systému bezpečnosti pre výrobu potravín bol úspešne ukončený v novembri 2014, kedy naša spoločnosť úspešne obhájila zavedený systém pri certifikačnom audite a získala certifikát BRC.

Frost Prešov - Výrobca a distribútor mrazeného pečiva - Kde predávame naše výrobky

Čerstvá chuť domova

Sortiment našich výrobkov neustále obmieňame na základe konkrétnych požiadaviek obchodných partnerov, pre ktorých priebežne vyvíjame nové druhy výrobkov podľa regionálnych zvyklostí konečných spotrebiteľov v mieste ich ponuky a predaja.

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Frost a.s.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Frost a.s. Viac informácii